Loading cart contents...
Sepeti görüntüle Ödeme
Cart subtotal:

Şartlar ve Koşullar (“Sözleşme”)

Bu sözleşme 01.05.2015 tarihinde güncellenmiştir.

Şartlar ve Koşullar dokümanını lütfen okuyunuz. Sipariş ile birlikte size mesafeli satış sözleşmesi gönderilecek olup, siparişiniz ile birlikte sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.

Satış Şartları

 1. Fiyatlar en az 50 adet için belirlenmiş fiyatlardır.
 2. Tüm ürünlerde isim etiketi vardır ve ücretsizdir.
 3. Talep edilirse ürüne mıknatıs eklenir. Mıknatıs bedeli 100 adet için +10 TL’dir.
 4. İsimler kurdeleye baskı yapılabilir. Kurdeleye baskı bedeli 500 adet ürüne kadar +40 TL’dir.
 5. Ürün isteğinize göre lavantalı ya da badem şekerli hazırlanabilir. Fakat bazı ürünler sadece şeker ya da sadece lavanta konulmaya uygundur. Görsellerde ve ürün içeriğinde bu şekilde olan durumlar özellikle belirtilmektedir.
 6. Teslimat süresi, ürün miktarına göre minimum 3, maksimum 7 iş günüdür. Gecikme yaşanabilecek ürünler size 2 gün içinde maille ve telefonla bildirilerek süre için onayınız alınmaktadır.
 7. Sipariş süresi ödemenin tarafımıza ulaştığı gün başlar.
 8. Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılıklar olabilir. Bu farklılık çok büyük olma ihtimali olmamakla birlikte bazı bilgisayar ekranında bu durumlar yaşanabilir. Renk tereddüdü duyulan ürün ile ilgili bizimle e-posta yoluyla iletişim kurarak teyit alınız.
 9. Deniz kabukları, deniz yıldızları gibi ürünlerde renk ve boy farklılıkları olabilir. Bu ürünlerde renk ve ebat seçimi firmamızca da seçim şansı bulunmamaktadır.  Ayrıca doğal deniz yıldızları hoş bir koku taşımazlar. Bu ürünlerin kokusu ile ilgili şikayetler dikkate alınmamaktadır. Tavsiyemiz doğal deniz yıldızlarında sadece lavanta uygulaması yaptırarak kokunun azalmasını ve bastırılmasını sağlayabilirsiniz.
 10. Tüm ürünlerimizde firmamızın web adresi yazısı yer almaktadır.
 11. Ağır objeli ürünlere ve cam süslere mıknatıs uygulaması yapılmamaktadır.
 12. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir.
 13. Sitemizde yer alan her ürünün stoklarımızda mevcut garantisi bulunmamaktadır. Birçok ürün sipariş ve talebe göre hazırlanmaktadır. Sitemiz güncel olmasına rağmen bazı ithal ürünler ithalatçı firma stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür durumlar ürünün geç gönderilmesine neden olacağından size öncelikle durum 2 gün içinde bildirilerek onayınız istenir yada ödemeniz belirttiğiniz hesabınıza iade edilir.
 14. Havale ve EFT ödemelerinizde bankalar tarafından istenecek komisyon vb tahsilâtlardan firmamız sorumlu değildir. Bu tür kesintiler yaşamak istemiyorsanız ödemenizi bankaların internet şubelerinden, ATM’lerden yada PTT’den posta çeki hesabımıza yapmanızı öneririz.
 15. Dizgisi gönderilerek yer alan bilgilerin doğruluğu onaylanmış davetiye ve yazılı baskılardan firmamız sorumlu değildir.
 16. Firmamız ürününün şeklini, niteliğini, teslim süresini, kargo adres bilgisini, vb. içeriğini yani satışı etkileyen genel niteliklerde sözlü olarak belirtilen talepleri dikkate almamaktadır. Bu taleplerin mutlaka yazılı olarak e-posta yoluyla bildirilmesi ve karşılıklı teyidi ile mümkündür.
 17. Firmamız müşterilerimizin sipariş, ödeme, kargo, telefon vb. bilgilerini saklı tutmakta ve bu bilgileri talep eden 3. şahıslarla asla paylaşmamaktadır.
 18. Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle şikayet ve talebin firmamıza e-posta yoluyla bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. İstanbul Mahkemeleri salahiyetlidir.

Geri İade Şartları

 1. Sitemizden yapacağınız her alışveriş size satış sözleşmesi ile ulaştırılmaktadır. Bu satış sözleşmesinde ürünlerin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir. Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize e-mail ile yöneltebilirsiniz. Tereddüt duyduğunuz yada bütünlüğünü anlayamadığınız ürünün siparişini vermemenizi rica ederiz. Sipariş verdiğiniz ürün sitemizde yer alan görseldeki gibi değilse, yada kusurlu bir ürün gönderilmiş ise teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.
 2. İadeler mutlaka ürünün orijinal kutu ve ambalajı ile eksiksiz yapılması gerekmektedir.
 3. Tekrar satılabilme özelliği kalmamış ürünün geri iadesi kabul edilmemektedir.
 4. İade ettiğiniz ürün firmamızca ilgili birimde incelenmesinin ardından paranız 7 gün içinde iade edilir.
 5. İade etmek istediğiniz ürün kusurlu ise yurtiçinden MNG Kargo ile gönderdiğiniz takdirde kargo bedeli firmamızca karşılanmaktadır.
 6. Baskılı davetiyeler, isme hazırlanmış özel ürünler, isteğe bağlı olarak konsept dışı üretilmiş nikah şekerlerinin iadesi ayıplı olmadığı takdirde kesinlikle kabul edilmemektedir.

Gizlilik Sözleşmesi

www.sekerdavet.com web sitesi Grafiks Tanıtım Hizmetleri tarafından işletilmekte olup, gizlilik politikası sekerdavet.com üzerinden alınan bilgileri kapsamaktadır. Üyelik ve alışveriş sırasında alınan kişisel bilgiler ile online kredi kartı işlemlerinde alınan bilgiler, güvenli sunucu üzerinden Secure Socket Layering (SSL) şifreleme teknolojisi ile işlenmektedir.

Üyelik sırasında alınan kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşılmamakta olup sadece sekerdavet.com sitesinden bilgi almanız ve sekerdavet.com’daki işlemleriniz için kullanılmaktadır. Kredi kartınıza ilişkin bilgiler sekerdavet.com sitesi veri tabanında ya da herhangi bir başka sistemde kesinlikle tutulmamaktadır. Sistemlerimize erişim şifreleme ile kısıtlı sayıda, belirli kişiler tarafından yapılmakta olup, yapılan tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır.

Web sitemiz üzerinden bilgileriniz, SSL şifreleme yöntemiyle güvenli ortamda alınmaktadır. E-posta güvenli bir ortam değildir. Bu nedenle sekerdavet.com’a gönderdiğiniz maillerde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız; kredi kartı, müşteri bilgileri gibi güvenlik gerektiren bilgilerinizi e-posta ile kesinlikle iletmeyiniz.

Yapmış olduğunuz alışverişlerinize ilişkin bilgiler, size daha iyi hizmet sunabilmek ve tercihleriniz doğrultusunda size uygun fırsatlardan sizi erken haberdar edebilmek ve size özel teklifler sunmak üzere yardımcı olmaktadır. Bu bilgiler 3. şahıslar ya da kurumlarla başka bir marka ya da kurumun pazarlama, satış ya da iletişiminin yapılması için kesinlikle paylaşılmamakta olup, sekerdavet.com sitesinden verilen hizmetlere ilişkin altyapı sağlayıcı üzerinden, işlem talepleriniz için güvenli olarak site faaliyetleri kapsamında kullanılmaktadır.

Üyeliğiniz sırasında alınan kişisel bilgileriniz, sadece sekerdavet.com’daki işlemleriniz ve sitemiz üzerinden daha iyi hizmet alabilmeniz için kullanılacak olup, bu bilgilerin gizliliği hususundaki hassasiyetimizi bilmenizi isteriz. Ürünler üzerinde istemiş olduğunuz kişiselleştirme taleplerinize istinaden, sadece ürün üzerinde görünmesini istediğiniz kişisel bilgileriniz, tedarikçi firma ile ürünün hazırlanabilmesi için paylaşılacaktır.

Üyeliğinizin sonlandırılması isteğiniz ya da sekerdavet.com’dan bilgi ve e-posta almayı istemediğimiz durumda kişisel bilgileriniz sistemimizden derhal silinecektir. Ancak talebinizden önce işleme alınmış gönderiler size üyelik iptali isteğiniz olmuş olmasına rağmen gelebilir. Bu süre en fazla 15 gün olacaktır. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz.

sekerdavet.com sitesinde yer alan reklam (banner) alanları üzerinden, tıkladığınız takdirde farklı internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu durumda yönlendirilmiş olduğunuz internet adresi internet explorer programınızın adres kısmında görünecektir. Yönlenmiş olduğunuz sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizden hiçbir şekilde sekerdavet.com sorumlu değildir.

sekerdavet.com’a üye olmak için adınız,soyadınız, e-posta adresiniz, cep telefonunuz, cinsiyetiniz ve doğum tarihinizi vermeniz gereklidir. Ancak alışverişiniz sırasında hız ve kolaylık kazanmanız için teslimat ve fatura adreslerinizi de bir kereye mahsus olmak üzere kaydedebilirsiniz. Bu bilgiler 3. şahıslarla yada kurumlarla sekerdavet.com’dan alacağınız hizmet ve bilgilendirme işleri dışında kullanılmayacaktır. Bilgilerinizi dilediğiniz zaman şifrenizi girerek kendiniz güncelleyebilirsiniz. Üye girişi yaparak sitede işlem yaptıktan sonra, ana sayfada yer alan Çıkış butonunu tıklayarak sistemden çıkmanızı öneririz.

sekerdavet.com’a üye olarak ve alışveriş yaparak sitenin güvenlik ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırsınız. sekerdavet.com, gizlilik ve güvenlik politikalarını güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Sitedeki içerik ve bilgiler göründüğü şekilde kabul edilmelidir.

sekerdavet.com’da kullanılan tüm görsel ve yazılı içeriğin hakkı Grafiks Tanıtım Hizmetleri’ne aittir. sekerdavet.com’daki herhangi bir içerik, bilgi, yazılı ya da görsel malzeme, illüstrasyon Türkiye’de ya da dünyada izinsiz olarak kullanılamaz. Tespit edilen izinsiz kullanımlar için yasal işlem başlatılacaktır.

Amacımız, sekerdavet.com’daki tüm bilgilerin eksiksiz, hatasız olmasını sağlamak, teknolojik ya da sistemsel nedenlerden ötürü yanlış bir bilgi vermesine imkan vermemek; tapaj ve yazım hatalarının olmamasını sağlamaktır. Ancak istemeden oluşacak bu gibi hataları sekerdavet.com, tespit edildiği anda hemen düzeltecektir. Üyelerine bu düzeltmeye ilişkin toplu bir bildirimde bulunmayacaktır. Durumdan doğrudan etkilenen bir üye/üyeler sözkonusu ise konu ile ilgili olarak kendisiyle/kendileriyle irtibata geçilecektir.

sekerdavet.com’daki içeriklere ilişkin başka şahıs ya da kurumlara hiçbir şekilde bir vekalet ya da teminat vermesi sözkonusu değildir.

sekerdavet.com’a sözlü, e-posta ile ya da yazılı olarak iletilecek kişisel bilgi dışındaki tüm materyal, öneri, yorum ve fikrin gizli olmadığı ve kayıtsız şartsız olarak iletildiği kabul edilecektir. İletilen materyal, öneri, yorum, fikir için herhangi bir ücret ya da başka bir menfaat talep edilemez.

Oluşabilecek herhangi bir ihtilaf, yasa dışı kullanım ya da kötü kullanımda İstanbul Mahkemeleri yetkili olacaktır. Site üzerinde dış sistemler tarafından yapılacak kötü kullanım, yasa dışı işlemde sekerdavet.com birinci derecede takipçi olacaktır, yasal işlemler derhal başlatılacaktır.

sekerdavet.com ile ilişkili her türlü sorunuz ve ürünlere ilişkin detaylı bilgi için info@sekerdavet.com ’dan e-posta yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Kargo Taşıması ile ilgili hususlar

 1. Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.
 2. Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.
 3. Alıcı kargo paketine yazılması için telefon numarasını ve alıcının ismini vermelidir.
 4. Kargolarımız MNG Kargo sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. 
Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.
 5. Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.
 6. Kargonun alıcıya ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan firmamız sorunluluğunda değildir.
 7. Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir.
Firmamız kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.
 8. Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere taşıma yapmamaktadır.
 9. Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızda bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilinir.
 10. Yurtdışı gönderileri PTT’de taşıma süreleri daha esnek olduğundan PTT ile kesinlikle gönderilmemektedir..
 11. Gümrük işlemleri kargo firmasına teslim edilirken prosedür firmamızca tamamlanır.
 12. Türkiye sınırlarından çıkan kargonun gümrük işlemleri tarafımızca yapılmasına rağmen bazen ulaşan ülke gümrüğünde incelemeye tabi tutularak vergi çıkartılabilir. Bu durumda bizimle ödeme yapmadan irtibat kurunuz. Bu durumlardan firmamız sorumlu tutulamaz.
 13. Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.

Sonuç

 1. Müşteri, www.sekerdavet.com internet sitesinde, yer alan bu sözleşmeyi okuyarak, ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. www.sekerdavet.com web adresinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiş sayılır.
 2. Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

Bize ulaşın

Sekerdavet.com sitesi Grafiks Tanıtım Hizmetleri‘ne aittir.

ADRES: Sultantepe Mh. Şeyh Camii Sk. No: 37/2 Üsküdar / İstanbul

TEL:   +90 216 341 42 00

E-MAİL:  info@sekerdavet.com

WhatsApp WhatsApp