Loading cart contents...
Sepeti görüntüle Ödeme
Cart subtotal:

SATIŞA İLİŞKİN ÖN BİLGİLENDİRME BELGESİ VE SÖZLEŞME METNİ

SATICI’YA İLİŞKİN BİLGİLER

Ünvanı: [ŞEKERDAVET] (Bundan sonra  SATICI olarak anılacaktır)
Adresi: [Selami Ali Mah. Kalpaklı Sokak No:4/5 Üsküdar / İstanbul]
Tel. : [0532 528 0551]
Email : [info@sekerdavet.coml]

* Tüketicimiz tüm talep ve şikâyetlerini yukarıda bilgileri açıklanan kuruma iletecektir.

 

ÜRÜN BİLGİLERİ:

Mal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Şekli, aşağıda belirtildiği gibi olup, bu vaatler […] Tarihine kadar geçerlidir.

Satış Fiyatı (KDV dahil) : [ToplamFiyat]
Kargo Ücreti : [KargoÜcreti]
Ödeme Şekli ve Planı : [ÖdemeŞeklivePLanı]
Teslimat Adresi : [KargolamaAdresi]
Teslim Edilecek Kişi : [TeslimEdilecekKişi]
Fatura Adresi : [FaturaAdresi]

 

ÜRÜN TESLİMİ

Sözleşme konusu ürün, kural olarak ve normal koşullarda yasal 30 günlük süreyi aşmamak şartı ile yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak TÜKETİCİ ’ye yani ALICI ’ya veya gösterdiği adresteki 3. kişi veya kuruluşa teslim edilir. Sözleşme konusu ürün, tüketiciden başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise ALICI, ürünün kendisine teslim edileceği 3. kişinin adı–soyadı/unvanı/adresi gibi bilgileri eksiksiz ve yazılı olarak SATICI ’ya bildirmek zorundadır.

 

18 yaşından küçük kişiler ŞEKERDAVET’ten alışveriş yapamaz. sekerdavet.com çocuklara yönelik ürünler satışa sunmaktadır; ancak bunları yetişkinlere satmaktadır. sekerdavet.com’dan yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza…) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. sekerdavet.com’da satılan ürünlerin bazıları müşterilerinin siparişlerine göre tedarik edilmektedir. Tüm ürünler için listeler hergün güncellense de sipariş verilen bazı ürünler teminci kuruluşaların stoklarında tükenmiş olabilir. Böyle durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size e-posta ile bilgi verilir ve ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar kredi kartınızdan kaldırılır. Eğer siparişinizi banka havalesi seçeneğini seçerek verdiyseniz, ürünlerin bulunamama durumunda sadece ürün bedelleri iade edilir. Bankalar tarafından uygulanan havale masrafları ile sekerdavet.com’un bir ilgisi yoktur.

Müşteri, www.sekerdavet.com internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder.

www.sekerdavet.com’dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edilip, teyit etmiş sayılır. Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

Hediye / İndirim Kuponu Kullanım Şartları 
Hediye/İndirim çekinin meblağı yalnızca 1 alışverişte kullanılabilir. Hediye/indirim çekinin kullanılabilmesi için çekin meblağının üzerinde, indirimde olmayan ürünlerden alışveriş yapılması gereklidir.
 Hediye/indirim çeki meblağı hiçbir şekilde nakit ya da kredi kartına iade edilmez. Hediye/indirim çeki meblağı kargo ücreti dışında kalan alışveriş sepeti değeri için kullanılabilir. Kargo ücreti hediye/indirim çeki ücretine dahil değildir.
 Son kullanma tarihi geçen hediye/indirim çekleri kullanılamaz. Ücreti iade edilmez.
 Hediye/indirim çeki indirimli ürünlerde geçerli değildir.

Tüketici mevzuatı 
- 4822 Sayılı Yasa ile değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun
- 14.06.2003 tarih ve 25138 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik
- 14.06.2003 tarih ve 25138 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik
- 14.06.2003 tarih ve 25138 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik
- 14.06.2003 tarih ve 25138 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Ayıplı Malın Neden Olduğu Zararlardan Sorumluluk Hakkında Yönetmelik

Teslimattan kaynaklanan problemler

Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar sekerdavet tarafından telafi edilir. Zarar görmüş paket durumunda;

– Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.

– Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

– Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

– Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda info@sekerdavet.com’a bildirilmelidir.

CAYMA HAKKI

TÜKETİCİ’nin isteği doğrultusunda; yasal olarak düzenlendiği şekli ile, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kişiye özel olarak hazırlanan ürünler, isme özel etiketli ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ayıplı olması halleri dışında niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler arasında bulunmaktadır. Bu sebeple cayma hakkı kullanılamaz.

HÜKÜM


Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik uyarınca Tüketici, belgeyi imzalamadıkça mesafeli satış sözleşmesi akdedilemez. İşbu 1 (bir) sayfadan ibaret belge, [SalesDate] tarihinde SATICI tarafından düzenlenmiştir.
 Ben Tüketici/Alıcı olarak, İşbu 1 (bir) sayfadan ibaret Ön Bilgilendirme Belgesinde yazan tüm hususları okudum, anladım, kabul ettim ve tüm bu hususları onayladım, teyit ettim.

Adı- Soyadı:

E-mail:

Tarih:

WhatsApp WhatsApp